Ugrás a tartalomhoz
Hallgatóknak




Belépés felhasználóként Kérjük kattintson ide

Elérhetőségek

Általános cégadatok:

Perfekt Gazdasági Tanácsadó, Oktató és Kiadó Zrt.
1053 Budapest, Szép utca 2. (az Astoriától egy percre, az Uniqa ház első emeletén)
Fővárosi Cégbíróság: 01-10-042279
Adószám: 10884168-2-41

Központi ügyfélszolgálat:
E-mail:
info@perfekt.hu

Vezérigazgatóság és Oktatási Igazgatóság:
Telefon: 577-1910
E-mail: perfekt@perfekt.hu

Kiadó Igazgatóság:
Telefon: 577-1940
E-mail: kiado@perfekt.hu

Nagykereskedelem (csak viszonteladókat szolgálunk ki):
e-mail: nagyker@perfekt.hu

Marketing Igazgatóság:
Telefon: 577-1938
E-mail: marketing@perfekt.hu

Nemzetközi kapcsolatok és pályázatkoordinációs csoport:  
Telefon: 880-4973
E-mail: palyazat@perfekt.hu

Képzési Központok az ország minden megyeszékhelyén:

Bács-Kiskun Megyei Képzési Központ
6000 Kecskemét Klapka u.35
Tel+Fax: 06-76-484-806
kecskemet@perfekt.hu


Baranya Megyei Képzési Központ
7626 Pécs Király utca 76. I/8. (Átrium Üzletház)
Tel+Fax: 06-72-212-232
pecs@perfekt.hu


Békés Megyei Képzési Központ
5600 Békéscsaba Kinizsi u.5. II. em. 1.
Tel: 06-66-520-07206-66-520-072
Fax: 06-66-520-071
bekescsaba@perfekt.hu


Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Képzési Központ
3530 Miskolc Mindszent tér 3.
Tel: 06-46-506-93006-46-506-930
Fax: 06-46-506-931
miskolc@perfekt.hu


Budapesti Képzési Központ
1053 Budapest, Szép utca 2. (az Astoriától egy percre, az Uniqa ház első emeletén)
Tel:
Képzés: 577-1900
Vizsga: 577-1905
budapest@perfekt.hu


Csongrád Megyei Kirendeltség
6722 Szeged Mérey u. 6/b.
Tel: 06-62-420-65206-62-420-652
Fax: 06-62-420-652
szeged@perfekt.hu


Fejér Megyei Képzési Központ
8000 Székesfehérvár Palotai út 6.
Tel.: 06-22-501-83006-22-501-830
Fax: 06-22-501-831
szekesfehervar@perfekt.hu


Győr-Moson-Sopron Megyei Képzési Központ
9022 Győr Teleki L. u. 46.
Tel: 06-96-550-75006-96-550-750
Fax: 06-96-550-758
gyor@perfekt.hu


Hajdú-Bihar Megyei Képzési Központ
4025 Debrecen Kálvin tér 2/b
Tel: 06-52-434-23506-52-434-235
Fax: 06-52-410-421
debrecen@perfekt.hu


Heves Megyei Kirendeltség
3300 Eger Cifrakapu u. 158.
Tel: 06-36-515-89006-36-515-890
Fax: 06-36-515-891
eger@perfekt.hu


Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Képzési Központ
5000 Szolnok Verseghy park 8.
Tel: 06-56-422-27606-56-422-276
Fax: 06-56-422-276
szolnok@perfekt.hu


Komárom-Esztergom Megyei Képzési Központ
2890 Tata Váralja u. 4.
Tel+Fax: 06-34-384-461
tata@perfekt.hu


Nógrád Megyei Kirendeltség
3101 Salgótarján, Fő tér 1., II. emelet 21. ajtó
Tel: 06-32-512-49506-32-512-495, 06-30-4544-09806-30-4544-098
Fax: 06-32-512-496
salgotarjan@perfekt.hu


Somogy Megyei Kirendeltség
7400 Kaposvár Szent Imre u. 14/b.
Tel+Fax: 06-82-314-813
kaposvar@perfekt.hu


Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Képzési Központ
4400 Nyíregyháza Arany J. u. 7.
Tel: 06-42-411-86406-42-411-864
Fax: 06-42-411-856
nyiregyhaza@perfekt.hu


Tolna Megyei Képzési Központ
7100 Szekszárd Augusz Imre u. 9-11
Tel+Fax: 06-74-410-185
szekszard@perfekt.hu


Vas Megyei Képzési Központ
9700 Szombathely Jókai u. 14.
Tel+Fax: 06-94-345-220
szombathely@perfekt.hu


Veszprém Megyei Képzési Központ
8200 Veszprém Budapesti út 8.
Tel: 06-88-410-42106-88-410-421; 406-991
Fax: 06-88-410-421
veszprem@perfekt.hu


Zala Megyei Képzési Központ
8900 Zalaegerszeg Landorhegyi u. 23.
Tel+Fax: 06-92-312-791
zalaegerszeg@perfekt.hu


Ipari Képzések Központja
7623 Pécs Király utca 76. I/8. (Átrium Üzletház)
72/526-52772/526-527#47;526-527, 30/445-4491
Fax: 72/212-232
E-mail: ikk@perfekt.hu