Ugrás a tartalomhoz
Hallgatóknak

Belépés felhasználóként Kérjük kattintson ide

Ügyfélszolgálati bérügyviteli tanácsadó - Soft Consulting Zrt - Budapest

A Soft Consulting Hungary Zrt., Magyarország egyik vezető bérügyviteli programjának, a BaBér szoftvernek fejlesztő cége

Ügyfélszolgálati bérügyviteli tanácsadó munkatársat keres Budapesten.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • A BaBér bérügyviteli program felhasználóival, azaz az ügyfeleinkkel történő telefonos, e-mailes és személyes kapcsolattartás,
  • napi szintű ügyfélproblémák kezelése, megoldása (főként telefonon és e-mailben),
  • új és meglévő ügyfelek betanítása,
  • a BaBér program tesztelése.

Amire feltétlenül szükség van a munkához:

  • Bérszámfejtő munkakörben szerzett, minimum 3 éves tapasztalat,
  • szakirányú (bér-tb) végzettség,
  • TB- és adójogszabályok naprakész ismerete,
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség,
  • önállóság,
  • precíz, alapos, nagy munkabírású, ügyfélorientált személyiség,
  • előny a BaBér program ismerete, ügyfélszolgálati tapasztalat és az aktív angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • szakmai fejlődés,
  • hosszú távú biztos háttér,
  • jól felszerelt irodai környezet,
  • teljes munkaidős foglalkoztatás.

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. Stefánia út 61.

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét várjuk a sinka.judit@softc.hucímre.
Cégünkről további információkat a www.softc.huweboldalon szerezhetnek.