Ugrás a tartalomhoz
Hallgatóknak

Belépés felhasználóként Kérjük kattintson ide

Mérlegképes könyvelő - Bp

 Mérlegképes könyvelő

TAXENSE Consulting Kft. 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező csapatához keressük új mérlegképes könyvelő munkatársukat!

FELADATOK

  • Kis- és középvállalkozások havi szintű teljes körű könyvelése:
  • kimenő és bejövő számlák, házipénztár és bankbizonylatok, valamint vegyes tételek könyvelése
  • tárgyi eszköz analitika vezetése
  • adófolyószámlák egyeztetése
  • havi könyvelési riportok elkészítése
  • napi szintű kapcsolattartás az adóhivatalokkal és a partnerekkel
  • ügyfelek számviteli és adózási évzárása

FELTÉTELEK

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • precizitás, pontosság, önállóság
  • magas szintű MS Office ismeret
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat

KEZDÉS: Azonnal

MUNKAIDŐ:

  • H-P 08:00-16:00

BRUTTÓ BÉR: Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

PROJEKT MENEDZSER

Kollárik-Lator Hajnalka

lator.hajnalka@mads.hu

Telefon:+36 20 200 9017

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal és a munka megjelölésével