Ugrás a tartalomhoz
Hallgatóknak

Belépés felhasználóként Kérjük kattintson ide

pénzügyi munkatárs - Bp

Élelmiszergyártó és forgalmazó partnerünk, a FOOD Universum Kft. számára keresünk operatív pénzügyi munkatársat azonnali kezdéssel.

FELADATOK

  • A vállalat pénzügyi adminisztrációjának vezetése
  • a számlázási-, bizonylatolási- és kifizetési rend kialakítása
  • a számlázási-, bizonylatolási- és kifizetési folyamatok koordinációja
  • befizetések és kintlévőségek kezelése, nyilvántartása
  • pénzügyi-, üzleti terv nyomon követése
  • likviditás tervezése, cash flow menedzsment
  • pénztár, bank ellenőrzése
  • a számviteli szabályzatok elkészítésében való aktív részvétel
  • egyéb analitikus nyilvántartások vezetése
  • az osztály részére előírt feladatok, nyilvántartási és adatszolgáltatási kötelezettségek határidőre
  • történő teljesítésének koordinációja
  • Pénzügyi ügyintézők munkájának napi szintű koordinálása, támogatása (számlázás, treasury, vevő kintlévőségkezelés, utólagos elszámolás),
  • Adatszolgáltatás a kontrollingnak, az ügyvezetésnek és a többi osztályvezetőnek
  • Projektek szakmai támogatása pénzügyi oldalról
  • Kapcsolattartás a könyvelővel, bérszámfejtővel

FELTÉTELEK

  • Szakirányú (pénzügyi, gazdasági) felsőfokú végezettség
  • Pénzügyi területen szerzett releváns, legalább 3 év tapasztalat,
  • Microsoft Office programok (kiemelten Excel) magas szintű ismerete
  • Gyakorlatias szemlélet, proaktív hozzáállás, vezetői képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

MUNKAIDŐ:

  • H-P 08:00-16:30

BRUTTÓ BÉR: Bérigény megjelölésével

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Központi elérhetőség:

karrier@mads.hu ;

Telefon: +36204413386

A honlapunkon vagy a karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal.

Tárgy: operatív pénzügy