Ugrás a tartalomhoz

Könyvelő - I. kerület

KÖNYVELŐ MUNKA

Dinamikusan fejlődő középvállalkozás fiatalos, vidám csapatába keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező pénzügyi és könyvelő munkatársat. Ha ambiciózus, megbízható vagy és precíz, továbbá vonz a számok világa, TE vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Pénzügyi és könyvelő feladatok

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség és fejlődési lehetőség egy összetartó csapatban igényes munkahelyen a Budai Vár tövében.

Munkába állás:

  • rövid határidőn belül

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, megbízhatóság, precíz munkavégzés, számítógépes ismeret, rendszerszemlélet.

Előnyt jelent:

  • Jó kommunikációs képesség, terhelhetőség, idegennyelv ismeret

Fizetés:

  • Versenyképes fizetés, megállapodás szerint

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérünk, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a fizetési igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:
  • allas@mpmi.hu

Munkavégzés helye:

  • Budapest I. kerület, Budapest