Ugrás a tartalomhoz

Gazdasági ügyintéző - Polgárdi

A Rollkon Kft. 2003-ban kezdte meg tevékenységét az ipari automatizálás piacán. A munkáink nagy részét a célgépek gyártása teszi ki, egyre magasabb színvonalon. Cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti. Munkatársakat keresünk az alábbiak szerint:

 „Gazdasági ügyintéző”

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő-, kimenő számlák kezelése, könyvelés előkészítés
  • Adatok rögzítése a cég által használt vállalatirányítási rendszerben
  • Utalások előkészítése
  • Munkaügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Adatszolgáltatás a vezetőség felé
  • Levélküldemények kezelése és iktatása
  • Napi irodai adminisztratív munkákban való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok kiváló ismerete
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős beosztás
  • Versenyképes jövedelem
  • Megbízható háttér
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Önálló, felelősségteljes feladatok.
  • Fiatal, dinamikus csapat, családias cégkultúra

Munkavégzés helye:

Polgárdi

A jelentkezéseket az info@rollkon.hu e-mail címre várjuk.