Ugrás a tartalomhoz

Belső ellenőr - Szentes

Belső ellenőr pozícióba

keres jelentkezőt

Szentesen működő költségvetési szervezet

Feladatok:

  • kockázat elemzésen alapuló éves államháztartási belső ellenőrzési terv elkészítése, a tervben szereplő ellenőrzések elvégzése, azokról jelentések készítése
  • a belső kontrollrendszerek kiépítésének, működésének vizsgálata
  • elemezni és értékelni a rendelkezésre álló erőforrásokkal való gazdálkodást, a vagyon megóvását, valamint a beszámolók valódiságát

Feltételek:

  • Felsőfokú jogi, vagy gazdasági végzettség
  • Költségvetési, számviteli, pénzügyi vagy ellenőrzési területen szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Belső ellenőri regisztráció megléte
  • Belső ellenőri tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek

Illetmény:

  • A honvédelmi alkalmazottak jogállásáról szóló 2018. évi CXIV törvény és a 21/2018. (XII. 28.) HM rendelet alapján.

Jelentkezés, bővebb információ:

  • Szakmai önéletrajzokat a mh37.ugyfelszolgalat@mil.hu címre kell benyújtani.
  • A beosztás részleteiről Gurmai Péter nyújt információt a Szentes Csongrádi út 108. címen vagy a 30/2019-1068 telefonszámon.