Ugrás a tartalomhoz

Junior könyvelő - IKO cégcsoport

A Nemzetközi médiapiacon tevékenykedő
IKO cégcsoport budapesti székhelyére

Junior könyvelőt keres

Feladatok:

  • Adatrögzítés, kontírozás (bank, vevő, szállító, tárgyi eszköz, vegyes),
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Adóbevallások, beszámolók készítésében történő közreműködés,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Szállító számlák, banki, pénztári és vegyes tételek könyvelése, rögzítése, számlázás,
  • Főkönyvi számlák analitikus egyeztetése,
  • Részvétel a havi, év végi zárásban.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség; gazdasági főiskolai diploma előnyt jelent,
  • min. 1 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat,
  • MS Office programok (különösen Excel) magasszintű ismerete,
  • megbízhatóság, önállóság, precizitás,
  • hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt,
  • Navision program ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási csomag,
  • jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet,
  • folyamatos szakmai és egyéni fejlődés,
  • hosszútávú munkalehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, s megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre: esztero.mercedesz@ikossc.hu