Ugrás a tartalomhoz

Vám-és jövedéki szakértő - Viresol Kft.

A 100 százalékban magyar tulajdonú Viresol Kft. Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-papír- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

Vám-és jövedéki szakértő

munkatársat visontai munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • Vámrendszer jogszerű alkalmazása, a vámtörvényben meghatározott feltételek szerint, a vámügyekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Vám és jövedéki feladatok ellátása
  • Környezetvédelmi termékdíj bevallással, nyilvántartással, engedély kérelmekkel, hulladékkezeléssel kapcsolatos ügyintézés
  • Meghatározza az áruk származását és vám értékét

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat vám és jövedéki, termékdíj területen
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • angol nyelvtudás

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
  • Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, akár extra szabadnap, SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el a hr@viresol.hu e-mail címre.