Ugrás a tartalomhoz

Jooble

Műszakvezető - Ce Glass - Szeged

Műszakvezető

Feladatok:

  • A termelési és rakodási terveknek megfelelően az emberi és az anyagi erőforrások megszervezése
  • Gyártási folyamatok racionalizálása
  • Gazdaságos anyag és készletgazdálkodás, a hatékonyság fejlesztése
  • Minőségügyi követelmények betartása
  • Kollégák folyamatos szakmai képzésének, fejlődésének biztosítása, motiváció

Elvárások:

  • Termelővállalatnál szerzett releváns munkatapasztalat
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office tudás
  • Fizikai állomány irányításában szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Két műszakos (de. – du.) munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Építőanyag iparban szerzett termelési tapasztalat
  • Idegen nyelvtudás

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Kellemes, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil céges háttér
  • Támogató, fiatalos csapat
  • Jó hangulatú céges rendezvények

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatás

Jelentkezni a hr@ceglass.hu e-mail címen vagy a honlapunkon (www.ceglass.eu) keresztül lehet önéletrajz beküldésével vagy jelentkezési lap kitöltésével. További információk: +36-70/684-9794

Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek