Ugrás a tartalomhoz

Jooble

Termeléstervező - Ce Glass - Szeged

Termeléstervező

Feladatok:

  • Megszervezi a munkavállalók napi munkáját, a termelési és rakodási területek napi feladataihoz megállapítja a szükséges feltételeket (eszköz, gép és humánerőforrás), meghatározza a munkafolyamatok sorrendjét és azok kontrollját
  • A termelés és logisztikai folyamatokat teljes körű támogatja, szervezi
  • Elkészíti a termelési és logisztikai folyamattal összefüggő műszaki dokumentációkat, normatívákat
  • A gyártás vezérlése, termelési kapacitás tervezése és optimalizálása a megrendelések függvényében
  • Folyamatosan kontrollálja a munkavégzést, ellenőriz, mér, értékel, növeli a hatékonyságot, és ellenőrzi a betervezett folyamatokat
  • Ellenőrzi a termelési, logisztikai folyamatokat
  • Menedzseli a folyamatokat ISO szabvány és belső szabályzat alapján
  • A termelési, logisztikai és a kereskedelemi csoportok napi munkájában, annak összehangolásában kiemelt szerepet vállal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Több mint 2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • LEAN ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Legalább 100 fős termelési cégnél vezetői tapasztalat
  • Kontrolling tapasztalat

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Nyugati színvonalú munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk
  • Támogató, fiatalos csapat
  • Havi szintű, jó hangulatú céges rendezvények

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatás / ingyenes céges buszjárat

Jelentkezni a hr@ceglass.hu e-mail címen vagy a honlapunkon (www.ceglass.eu) keresztül lehet önéletrajz beküldésével vagy jelentkezési lap kitöltésével. További információk: +36-70/684-9794

Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek