Ugrás a tartalomhoz

Jooble

CNC gépkezelő - Ce Glass - Szeged

CNC gépkezelő

Feladatok:

  • Műszaki rajz alapján való munkavégzés, megmunkálás adott idő alatt
  • Korrekciózás, gépbeállítás
  • Alkatrészek tisztítása, sorjázása, ellenőrzése
  • Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • CNC gép kezelésében szerzett tapasztalat
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Igényes, pontos, határidőre történő munkavégzés

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil céges háttér
  • Támogató, fiatalos csapat
  • Jó hangulatú céges rendezvények

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatás

Jelentkezni a hr@ceglass.hu e-mail címen vagy a honlapunkon (www.ceglass.eu) keresztül lehet önéletrajz beküldésével vagy jelentkezési lap kitöltésével. További információk: +36-70/684-9794

Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek