Ugrás a tartalomhoz

Jooble

Betanított munka - Gépkezelő - Ce Glass - Szeged

Betanított munka - Gépkezelő

Feladatok:
  • Beérkezett megrendelések precíz, pontos összekészítése a szállításoknak megfelelően
  • Gyártó gép felügyelete, beállítása, kezelése
  • Minőségi, munkavédelmi, tűzvédelmi szabályok betartása a céges előírásoknak megfelelően

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kitartás, szorgalom

Előnyt jelent:

  • Termelési tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amiért érdemes nálunk dolgoznia:

  • Magas kezdőfizetés!
  • 5+2 napos munkahét (hétfőtől péntekig)
  • Két műszakos családbarát munkarend (délelőtt, délután)
  • Munkásszállás lehetőségű
  • Fix bérfejlesztés 2 hónap után
  • Műszakpótlék
  • Kiemelkedő túlórapótlék
  • Folyamatos előrelépés, karrier lehetőség
  • Önkéntes túlóra lehetőség, plusz juttatások
  • Bejárás támogatás vidékről, céges ingyenes buszjárat Szegedről
  • Korszerű munkakörülmények
  • Jó csapat, céges rendezvények

Egyéb információk a kiválasztási folyamatról:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Akár azonnali munkába állási lehetőség!

Jelentkezni a hr@ceglass.hu e-mail címen vagy a honlapunkon (www.ceglass.eu) keresztül lehet önéletrajz beküldésével vagy jelentkezési lap kitöltésével. A pozícióval kapcsolatban a +36 70-684-9794 telefonszámon keresztül lehet érdeklődni.

Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek