Ugrás a tartalomhoz

Jooble

Közbeszerzési munkatárs - ÁSZ - Budapest

Az Országgyűlés legfőbb pénzügyi és gazdasági ellenőrző szerve, az ÁLLAMI SZÁMVEVŐSZÉKpályázatot hirdet

KÖZBESZERZÉSI MUNKATÁRS

munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű munkaviszony,3 hónap próbaidő kikötésével.

A foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye: Budapest.

Feladatok:

  • Előkészíti az ÁSZéves közbeszerzési tervét, valamint annak szükség szerinti módosításait.
  • A jóváhagyott közbeszerzési tervnek megfelelően gondoskodik az eljárások ütemezettlefolytatásáróla közbeszerzési törvényés a belső irányítási eszközökelőírásai, valamint az elfogadott költségvetés alapján.
  • Ellátja az ÁSZ által kiírandó uniós és nemzeti, valamint központosított közbeszerzési eljárások előkészítésével, lefolytatásával,jogorvoslati eljárásaival, szervezésével, adminisztrációjával, a szükséges közzététellel kapcsolatos feladatokat.
  • Összeállítja a Kbt. szerinti dokumentumokat, összefogja a bíráló bizottság munkáját.
  • A témát érintő szakterület felelősével, valamint a jogásszal elkészíti a közbeszerzési eljárás alapján megkötendő szerződéseket, kötelezettségvállalásidokumentumokat.
  • Kapcsolatot tart a Közbeszerzési Hatósággal, a Közbeszerzési Döntőbizottsággal és a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatósággal.
  • Összeállítja az ÁSZ honlapján a közérdekű adatok keretében közzéteendő közbeszerzéshez kapcsolódó információkat.
  • Folyamatos nyilvántartást vezet a közbeszerzések alakulásáról, elkészíti az ÁSZ éves költségvetésének végrehajtásáról szóló beszámoló részeként a közbeszerzési tervteljesítéséről szóló beszámolót.
  • Elkészíti az éves statisztikai összegzést, a szerződések teljesítéséről, módosításáról szóló tájékoztatót és a jogszabályokban foglaltak szerint közzéteszi.
  • Javaslatot tesz,illetve szükség estén aktualizáljaaközbeszerzési és beszerzési szabályzatot, közreműködik a feladatkörét érintő egyéb belső irányítási eszközök javaslat tételében.

Bérezés és juttatások: Megállapodás szerint.

Pályázati feltételek, elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • OKJ-s közbeszerzési referens felsőfokú szakképesítés,
  • minimum 3 éves közbeszerzési gyakorlat (eljárások előkészítése, lebonyolítása, dokumentálása),
  • felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói névjegyzékben való szereplés, vagy a regisztrációs feltételeknek való megfelelés,MS Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete,
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet.Előnyt jelent:
  • közbeszerzési gyakorlati tapasztalat az eljárások teljes folyamatára kiterjedően,
  • jogász végzettség.

Elvárt kompetenciák:

  • felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság,
  • szervezőkészség,
  • nagyfokú önállóság,
  • elemző képesség, rendszerszemlélet, komplex gondolkodás,
  • minőségorientáció (szabálykövetés, alaposság, precizitás),
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • csapatmunka.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020.08.31.

A jelentkezés módja:

Kizárólag elektronikus úton lehetséges a https://jelentkezes.asz.hu/címen elérhető űrlapon, melynek kitöltésével az Ön adatai bekerülnek pályázati rendszerünkbe.

A pályázat elbírálásának rendje:

Telefonos/személyesmeghallgatásra a pályázati kiírásban foglaltaknak megfelelő pályázók kerülnek behívásra a pályázat benyújtását követően folyamatosan, a pályázati határidő leteltét követő 30. napig.

A pályázónak az űrlapon csatolnia kell:

  • a 45/2012. (III.20.) Korm. rendelet szerinti szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet,
  • fényképét,
  • szakképesítést, nyelvtudástigazoló bizonyítvány(ok) másolatát

A pályázati részvételhez a pályázónak hozzájáruló nyilatkozatot kell adnia adatai kezeléséről, melyet az űrlap „Nyilatkozatok” részben tehet meg.

Az űrlap „pozíció megjelölése” részén jelölje meg a „Számviteli és adatszolgáltatási munkatárs” munkakört.

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítás a palyazat@asz.hu email címen kapható (pályázati anyagot ezen az email címen nem áll módunkban fogadni!).

A munkáltatóval kapcsolatos itt tájékozódhat: www.aszhirportal.hu, www.asz.hu