Ugrás a tartalomhoz

Hírlevél

Kérek hírlevelet

Állásajánlat

A NEXON - piacvezető humáninformatikai szolgáltató cég győri munkavégzéssel keres munkatársakat
Bérügyviteli munkatárs munkakörbe

Munkakör:

  • Teljes körű bér- és TB számfejtési feladatok ellátása, utalások készítése
  • Bérrendszerekhez kapcsolódó külső adatállományok fogadása, rögzítése
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok elvégzése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák készítése
  • Adó- és járulékbevallások készítése
  • Munkaügyi és ügyfélszolgálati feladatok végzése

Elvárások:

  • Középiskolai érettségi
  • Legalább középfokú szakmai végzettség (bér és TB)
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvismeret
  • A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Határidő-érzékenység
  • Terhelhetőség
  • Önállóság
  • Együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (bér és TB)
  • Jártasság nexONBÉR és/vagy SAP Payroll/HR modul használatában

Amit hirdetőnk ajánl:

  • Kiemelt juttatási csomag, továbbfejlődési lehetőség, kultúrált munkakörnyezet

A pályázatokat a galacs.judit@nexon.hu e-mail címre kérjük eljuttatni.

Elérhetőség

Nyitvatartás: H-CS: 08:00-16:00; Péntek: 08:00-15:00

Győr-Moson-Sopron Megyei Képzési Központ

Győr
Teleki László u. 46.

Tel.:06-96-550-750

Fax.: 06-96-550-758

E-mail: gyor@perfekt.hu

Képzéseinkről mondták

"Nem olyan régen egy kötelező mérlegképes továbbképzésen voltam. Kóbor Miklósné Eszter tartotta az előadást. Hosszú évek óta azt gondolom hogy a legjobb és legérthetőbb...

Professzionális szintű szervezés! 5-ös jár érte! - T.R. | Szeged | 2018.07

"Nagyon jól szervezett, sok-sok segítségnyújtás, mindig elérhetőek probléma esetén, kiváló tanárok." - K.Zs. | Szeged | 2018.07